SAP ENABLE NOW

Etkin Öğrenme İçerikleri Oluşturun!

SAP Enable Now

SAP Enable Now, tüm SAP yazılımları ve kendi içerikleriniz için dokümantasyon ve kurumsal bilgi yönetimini sağlayan, kullanıcıların adaptasyonunu artırıp hatalarını minimize eden, eğitim sürelerini kısaltan, IT ve tedarikçilere olan talepleri azaltan bir SAP Eğitim platformu çözümüdür.

SAP Enable Now ile öğrenme materyalleri ve dokümantasyon içeriği oluşturabilir, çalışanlarınızın başarılı olması için ihtiyaç duyduğu bilgileri sağlayabilirsiniz. Tüm bunlar, üretkenliği, kullanıcıların yazılımı benimsemesini ve son kullanıcı deneyimini geliştirmenize de yardımcı olur.

icon-single-line-orange
icon-double-line-orange

SAP Enable Now'ın
Faydaları

icon/colorful/dots
Uygulamanın benimsenmesini kolaylaştırın

Doğrudan çözüm içinde, zamanında ve proaktif etkinleştirme içeriği ile kullanıcı öğrenimini destekleyin ve öğrenme sürecini hızlandırın.

icon/colorful/analytics-up
İş gücü üretkenliğinizi artırın

Hızlı ve kolay bir şekilde çevrimiçi eğitimler oluşturun, keşif amaçlı senaryolar ve bilgi portalı ile öğrenmeyi farklılaştırın.

icon/colorful/wallet
Rekabet avantajınızı artırın

Yetkinliğe daha hızlı ulaşmak için benzersiz, özelleştirilmiş ve etkin eğitimi oluşturarak çalışanlarınızın motivasyonunu ve yetkinliğini arttırarak pazarda bir adım önde olun.

SAP Enable Now
Öne Çıkan Özellikler

icon/colorful/reload
Senaryolar arasında içeriğin yeniden kullanımı

İçeriği bir kez oluşturun ve farklı öğrenme senaryolarında yeniden kullanılmak üzere birçok biçimde sunun. Minimum çabayla birden fazla eğitimi daha verimli şekilde sunun.

icon/colorful/help
Uygulama içi yardım ve performans desteği

Doğrudan uygulamanın içinden bağlamsal bilgi ve rehberlik sağlayarak, kullanıcılara ihtiyaç duyduklarında iş süreci desteğini iş üzerinde sağlayın.

icon/colorful/test
Eğitim simülasyonu ve test komut dosyası oluşturma

Yalnızca birkaç tuşa basarak video, animasyon veya ayrıntılı ve etkileşimli yazılım simülasyonları hazırlayın ve bu eğitim materyallerini kolayca eğitimlerinize entegre edin.

sap-akademi-egitimleri

Lisans Paketleri

Bulut (Cloud)

Aylık abonelik ücreti karşılığında bilgi içeriği geliştirme ve kullanıcı etkinleştirme yeteneklerine erişin.

Lokal (On-Premise)

Şirket içi model, lisanslama için gerekli olan iki öğeden oluşur:

icon-double-line-orange

İşletmeniz için pratik olarak eğitim içerikleri mi oluşturmak istiyorsunuz?

Yukarıdaki bilgileri göndererek, Solvia'nın sizinle ilgili herhangi bir kanaldan iletişime geçebileceğini kabul etmiş olursunuz.