SAP Eğitimleri

Solvia Edu, SAP eğitimleri konusunda öğrenme ihtiyaçlarınıza göre size çok çeşitli seçenekler sunar.

SAP Learning Hub

SAP Learning Hub, bireyler ve kuruluşlar için 7/24 eğitim içeriklerine erişebileceğiniz bulut tabanlı bir öğrenme platformudur. Eğitim içeriği, canlı sistem erişimi, sosyal öğrenme odaları ve eğitim yolculuklarını içerir.

SAP Akademi Eğitimleri

SAP sertifikasyonlarına hazırlanmanızı ve yetkinliklerinizi geliştirmenizi sağlayan bir öğrenme yolculuğu! Eğitimlerinizi harmanlayan SAP Blended Learning Academy ile, uzaktan ve yüzyüze eğitimlerinizi, sertifika sınavlarını tek pakette alabilirsiniz.

SAP Certification Hub

SAP Global Sertifikasyon programıyla, kuruluşunuz genelinde SAP çözüm uzmanlığının en yüksek standartlarına ulaşın, sürekli öğrenmeyi etkinleştirin ve becerileri güncel tutun. Bugün SAP, bulut çözümleri de dahil olmak üzere her seviyede 9 dilde 150'den fazla sertifika sınavı sunuyor.

Sanal Sınıf Eğitimleri

Online ve yüz yüze etkileşim esnekliği ile gerçek zamanlı olarak SAP eğitimine olanak tanıyan bu yenilikçi eğitim formatı ile her türlü eğitim içeriği sunulabilir.

Uzaktan Eğitim

SAP Uzaktan Eğitim hizmeti, SAP modülleri ile ilgili uzman eğitmenler tarafından hazırlanmış video eğitimlerini ve dökümanları içerir. Bu eğitimleri satın alarak istediğiniz yerde ve zamanda SAP bilginizi artırabilirsiniz.

İşletmenize Özel Eğitim

Kuruluşunuzun ihtiyaçlarına göre hazırlanmış özel SAP kullanıcı eğitimleri veya in-house SAP danışmanlarınız için özel eğitimler alarak üretkenliği hızlandırın. İster online ister yüz yüze alacağınız eğitimlerle işletmenizin SAP bilgisini her düzeyde güçlendirin.

Eğitimlere Göz Atın

İster bir eğitmenle canlı bir etkileşim, isterse yoğun programınıza uyacak esnek eğitim seçenekleri arıyor olun, size göre bir SAP eğitimi mutlaka var!

Sorunuz mu var? SAP eğitimleriyle ilgili tüm sorularınız için hemen iletişime geçebilirsiniz!

icon-single-line-pink
contact-us-double-line