Kuruluşlar için SAP sertifikasyonunun değeri

Kuruluşlar için SAP Sertifikasyonunun Değeri

Birçok kuruluş dijital dönüşüm yolculuğuna çıkıyor ve teknoloji de hızla değişiyor. Düşünün; bulut yazılım güncellemeleri her üç ayda bir sunuluyor. Bu değişikliklere ayak uydurmak için kuruluşunuzun doğru becerilere sahip kişilere ihtiyacı var.

Bu dijital dönüşüm dalgasından geçmek istiyorsanız, kurum olarak doğru becerileri öğrenmeli ve becerilerinizi doğrulamak için sertifikalar almalısınız. Kuruluşunuzdaki SAP danışmanlarını da öncelikle bu nedenle SAP sertifikası almaya yönlendirmelisiniz. Ancak tek nedeniniz bu değil, SAP sertifikasyonunun kuruluşunuz için başka faydaları da var.

Kuruluşlar için SAP sertifikasyonunun değerini sizin için toparladık:

Yatırımın geri dönüşü (ROI): SAP sertifikalı kişiler, kuruluşların yazılım yatırımlarından bir getiri elde etmelerine yardımcı olur. Kullanıcılar SAP yazılım ve sistemlerini tam olarak kullandığında ve bunları benimsediğinde, şirketler ROI’yi çok daha hızlı elde eder. SAP sertifikalı kişiler, SAP sistemlerinin tüm işlevlerini anlar ve maksimum iş sonucunu elde etmek için bu bilgilerden yararlanabilir.

İyileştirilmiş iş performansı: Kullanıcılar, sistemi tam olarak anladığında ve çözüm alanlarında sertifika aldıklarında, bu iş performanslarına yansır. Daha üretkendirler, sistemden maksimum değer alırlar, daha yüksek verimlilik elde ederler ve iş performansını iyileştirirler.

Çalışanları elde tutma: Kuruluşlar, mesleki gelişime ve becerilerin artırılmasına yatırım yaparak çalışan devrini azaltabilir. Araştırmalar, bireylerin sürekli öğrenmeye yatırım yapan ve iş gücünün profesyonel gelişimine kendini adamış şirketlerde çalışmaktan daha memnun ve mutlu olduğunu gösteriyor. LinkedIn’in 2018 İş Gücü Öğrenme Raporuna göre, çalışanların% 93’ü kariyerlerine yatırım yaparsa bir şirkette daha uzun süre kalacaktır diyor.

Şirket içi SAP uzmanı yeteneği: Kuruluşlar, kanıtlanmış SAP yeteneklerine sahip bilgili uzmanları işe alarak kendi şirket içi SAP uzmanlıklarını oluşturabilirler. Uzmanlıkları SAP Global Certification tarafından doğrulanabilir. Kurum içi personel eğitimli ve profesyonel olarak kalifiye olduğundan organizasyonun kendi kabiliyetini geliştirmek başarılı iş sonuçlarına olan güveni artırır. Ayrıca şirketler dış tedarikçilerden daha bağımsız hale gelir.

Çalışan becerilerini küresel olarak yönetin: Birden çok coğrafyada bulunan büyük kuruluşlar, çalışan becerilerini kolayca yönetebilir. SAP Global Sertifikaları dünya çapında tanınır ve standartlaştırılır. Sertifikalı kişinin, sertifika aldığı SAP çözümünde gerekli yeterliliğe ve uzmanlığa sahip olduğunun doğrulanmasını sağlarlar. Bu, kuruluşların SAP becerisini yönetmesini çok kolaylaştırır.

İşe alma ve işveren markalama amaçları için dijital rozetlerin kullanımı: Kuruluşlar, adayların profesyonel SAP kalifikasyonunu dijital rozetler aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde doğrulayabilir. Bu rozetler, şirketin harici işe alım sürecinde veya belirli bir SAP projesi için şirket içi işe alım sürecinde kullanılabilir. LinkedIn gibi sosyal platformlarda rozetlerini paylaşan çalışanlar da işverenin markasına olumlu katkı sağlar.

Kuruluşunuz için SAP sertifikasyonları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bir eğitim uzmanımızla görüşme talep edin.

Abone Olun
Kategoriler
icon-single-line
icon-double-line
Paylaş
Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

Sorunuz mu var? SAP eğitimleriyle ilgili tüm sorularınız için hemen iletişime geçebilirsiniz!

icon-single-line-pink
contact-us-double-line
Created by icon 54from the Noun Project

Teşekkürler

Kısa süre içinde bir e-posta alacaksınız.

Eğer mail almazsanız edu@solviads.com adresinden bize ulaşın.