Hakkımızda

SAP çözümlerinin uygulamasında küresel çapta profesyonel iş ortağınız olan Solvia, SAP Eğitim çözümlerinin de Türkiye’deki tek katma değerli sağlayıcısıdır.

Solvia Hakkımızda

Solvia, SAP eğitim ihtiyaçlarınızı Solvia Education’ın bilgi birikimiyle tamamlıyor ve SAP çözüm portföyünün bir uzantısı olarak SAP’nin müşterilerini ve kullanıcılarını desteklemek için sunduğu eğitimleri ve eğitim ortamlarını sizlere ulaştırıyor.

Solvia, çalışanlarınızın SAP yetkinliklerinin geliştirilmesine katkı sağlamak amacı Eğitim konusunda uzman özel danışmanlık ekibi ve size özel eğitim hizmetleri ile en doğru öğrenim hizmetine ulaşmanızı sağlar. 

Solvia, SAP’nin en iyi eğitmenleri tarafından sunulan ve hazırlanan eğitim içeriklerini, size özel esnek öğrenme modelleri sunarak çalışanlarınızı destekliyor ve şirketinizin büyümesine ve verimliliğinizin artmasına katkı sağlıyor.

Solvia Hakkında

SAP Gold Partner olan Solvia, nitelikli ve güçlü ekibinin tüm teknolojik bilgi birikimini değere dönüştürmeyi hedefleyerek S/4HANA, Endüstri 4.0, CX, Yapay Zeka gibi en son analitik araçları, kavram ve teknolojileri yakından takip ediyor ve gelecekteki iş ihtiyaçları için tahminler yapıyor.
 

​​Solvia, SAP’nin yenilikçi yol haritasının sıkı bir takipçisi olarak, yerel ve küresel olarak birçok “ilk” projeye imza atmıştır ve global projelerine devam etmektedir.

about-us-hero-image